Projekt Usuwamy Azbest
Robotnik usuwa azbest
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej
Fabryki
Konsultacje Społeczne
Troje ludzi na zdjęciu którzy dyskutują
Organizacje pozarządowe
Osoby stojące w półkolu przed osobą w czerwonym swetrze
LAWP
Trzy uśmiechnięte osoby przed monitorem
Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej
Znak Wifi wystający z telefonu
GreenVelo Trasy rowerowe
Rower w lesie
Czyste powietrze

W sieci bez barier
Dłonie na klawiaturze laptopa
Energia odnawialna
Dłoń na tle roślin, ikony odnawialnych źródeł energii krążące wokół ziemi.

Aktualności

Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych
Opublikowane dn. 17-03-2024

Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W piątek 15 marca w Tarnogrodzie odbyły się I Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zawodach wzięły udział nasze drużyny z Lipin Dolnych i Potoka Górnego i co bardzo cieszy z wielkimi sukcesami.

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Potok Górny !        

W piątek 15 marca w Tarnogrodzie odbyły się I Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zawodach  wzięły udział nasze drużyny z Lipin Dolnych i  Potoka Górnego i co bardzo cieszy z wielkimi sukcesami. Dziewczęca drużyna z Lipin Dolnych zajęła I miejsce i również I miejsce zajęła drużyna chłopięca z Potoka Górnego. Wójt Gminy Potok Górny Stanisław Dyjak złożył naszym drużynom i ich opiekunom podziękowania i gratulacje, ufundował też nagrody pieniężne dla każdej drużyny.Cieszymy się wszyscy z tego sukcesu i życzymy wielu sukcesów w kolejnych zawodach.          

 

Z wyrazami szacunku  

Wójt Gminy Potok Górny  

Stanisław Dyjak

Autor: Gmina Potok Górny
Powrót