Projekt Usuwamy Azbest
Robotnik usuwa azbest
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej
Fabryki
Konsultacje Społeczne
Troje ludzi na zdjęciu którzy dyskutują
Organizacje pozarządowe
Osoby stojące w półkolu przed osobą w czerwonym swetrze
LAWP
Trzy uśmiechnięte osoby przed monitorem
Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej
Znak Wifi wystający z telefonu
GreenVelo Trasy rowerowe
Rower w lesie
Czyste powietrze

W sieci bez barier
Dłonie na klawiaturze laptopa
Energia odnawialna
Dłoń na tle roślin, ikony odnawialnych źródeł energii krążące wokół ziemi.

Aktualności

plakat promujący akcję "Szczepimy się"
Opublikowane dn. 15-11-2021

#Szczepimysię - "Zadbaj o zdrowie"

Wójt Gminy Potok Górny uprzejmie informuje, że w dniu 18 listopada 2021 r. (tj. czwartek) w godz. 9:00 – 13:00 będzie możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19

 

Wójt Gminy Potok Górny uprzejmie informuje, że w dniu 18 listopada 2021 r. (tj. czwartek) w godz. 900 1300  będzie możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 szczepionką jednodawkową firmy Johnson&Johnson w mobilnym punkcie szczepień (ambulans- “szczepieniobus”), który będzie zlokalizowany na placu przed Urzędem Gminny w Potoku Górnym. Zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, bez uprzedniej rejestracji. Do szczepienia konieczne jest okazanie dowodu osobistego.

 

Wójt Gminy Potok Górny
  /-/ Stanisław Dyjak

 

W ramach akcji prowadzone są szczepienia przeciw COVID-19 w mobilnych punktach szczepień (ambulans - "szczepieniobus"), w którym wszyscy zainteresowani będą mogli zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson, bez wcześniejszego umawiania się czy zapisywania na konkretną godzinę.

 

- Pomysł wykorzystania w województwie lubelskim mobilnych punktów szczepień – „szczepieniobusów” w realizacji Narodowego Programu Szczepień wynika z tego, że dynamika szczepień w naszym województwie jest jedną z najgorszych w skali kraju. Uwzględniając specyfikę naszego województwa, gdzie wielu mieszkańców mieszka na terenach wiejskich, zdecydowaliśmy się na upowszechnienie właśnie tej formuły prowadzenia szczepień. Szczepienia w ramach "szczepieniobusów" prowadzimy dwutorowo: w sposób planowy w tych powiatach i gminach, które mają najgorsze współczynniki wyszczepień, a w czasie weekendów – podczas większych imprez plenerowych - podkreśla Lech Sprawka.

Autor: Gmina Potok Górny
Powrót