Projekt Usuwamy Azbest
Robotnik usuwa azbest
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej
Fabryki
Konsultacje Społeczne
Troje ludzi na zdjęciu którzy dyskutują
Organizacje pozarządowe
Osoby stojące w półkolu przed osobą w czerwonym swetrze
LAWP
Trzy uśmiechnięte osoby przed monitorem
Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej
Znak Wifi wystający z telefonu
GreenVelo Trasy rowerowe
Rower w lesie
Czyste powietrze

W sieci bez barier
Dłonie na klawiaturze laptopa
Energia odnawialna
Dłoń na tle roślin, ikony odnawialnych źródeł energii krążące wokół ziemi.

Aktualności

Wycinek plakatu: Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego 2007-2013 Lubin
Opublikowane dn. 09-06-2014

"Sam zobacz, jak dużo się zmieniło"

Wystartowała kampania wizerunkowo-promocyjna Regionalnego Programu Operacyjnego pod hasłem „Sam zobacz, jak dużo się zmieniło", która potrwa do końca czerwca. Przez pryzmat inwestycji dofinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego chce pokazać mieszkańcom województwa, że fundusze europejskie są obecne w ich codziennym życiu.

 

 Pomagają dojechać do pracy i szkoły, towarzyszą w czasie wypoczynku i w obowiązkach zawodowych, sprawiają, że łatwiej i szybciej możemy dotrzeć na Lubelszczyznę oraz poruszać się po regionie. Mimo wszystko często ich nie dostrzegamy. Stąd pomysł na wykorzystanie niezwykłych okularów, wzorowanych na technologii Google Glass. Zakładając je odkrywamy zupełnie nową rzeczywistość. Okazuje się, że fundusze z RPO są bliżej niż myślimy. Otaczają nas, dlatego możemy spotkać je w niemal każdym obszarze naszej aktywności: przedsiębiorczości, komunikacji, turystyce i kulturze, zdrowiu, środowisku naturalnym oraz edukacji. Kampania skupia uwagę na efektach programu, czyli konkretnych projektach, z którymi, jako mieszkańcy Lubelszczyzny, stykamy się na co dzień. Od 2007 roku, kiedy ruszył Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego, zakończonych zostało ponad 2 000 unijnych przedsięwzięć. Przeszło 900 kolejnych inwestycji jest w realizacji. Na ich wsparcie wykorzystaliśmy 90% budżetu RPO, który liczy 4,9 miliarda zł.

 Plakat Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego 2007-2013 4,9 4.9 mld zł ZOBACZ! na transport  na przedsiębiorczość na ochronę zdrowia na środowisko i czystą energię na edukację na kulturę i turystykę www.rpo.lubelskie.pl PROGRAM REGIONALNY Twój pomysł, europejskie pieniądze l

Szczegółowe informacje na temat kampanii dostępne są na specjalnej stronie internetowej kampanii: http://www.rpo.lubelskie.pl/kampania2014.

Potok Górny
 
Autor: Gmina Potok Górny
Powrót