Projekt Usuwamy Azbest
Robotnik usuwa azbest
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej
Fabryki
Konsultacje Społeczne
Troje ludzi na zdjęciu którzy dyskutują
Organizacje pozarządowe
Osoby stojące w półkolu przed osobą w czerwonym swetrze
LAWP
Trzy uśmiechnięte osoby przed monitorem
Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej
Znak Wifi wystający z telefonu
GreenVelo Trasy rowerowe
Rower w lesie
Czyste powietrze

W sieci bez barier
Dłonie na klawiaturze laptopa
Energia odnawialna
Dłoń na tle roślin, ikony odnawialnych źródeł energii krążące wokół ziemi.

Aktualności

Osoba przy laptopie ikony koperty wiadomości w kółku
Opublikowane dn. 26-05-2020

Gmina Potok Górny wdrożyła bezpłatny system powiadamiania SMS

 

Gmina Potok Górny wdrożyła bezpłatny system powiadamiania SMS.

Użytkownicy mogą rejestrować się tylko za pośrednictwem strony internetowej: www.sisms.pl.

W ramach gminnego sytemu powiadamiania SMS mieszkańcy Gminy Potok Górny  otrzymują komunikaty z wybranych przez siebie serwisów informacyjnych.

Są to:

  1. komunikaty i informacje,
  2. rolnictwo i gospodarka komunalna,
  3. alarmy i ostrzeżenia,
  4. edukacja

Zachęcamy mieszkańców do rejestracji i korzystania z usługi.

Rejestracja nowych użytkowników:

  1. Wejdź na stronę sisms.pl i w panelu górnym kliknij zakładkę „dołącz do systemu” a po jej rozwinięciu wybierz opcję „Zostań użytkownikiem”.
  2. Wpisz miejscowość Potok Górny i kliknij „wyszukaj”, po wyświetleniu listy aktywnych nadawców wybierz Gminę Potok Górny, a następnie sposób powiadamiania (wiadomości SMS) i zarejestruj się za darmo.
  3. Kliknij „Rozpocznij”, następnie wpisz swój nr tel. i wybierz serwisy informacyjne. W celu bezpieczeństwa pobierz kod SMS, aby potwierdzić nr telefonu.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 84 685 25 18.

Aby otrzymywać więcej informacji z gminy można także pobrać darmową aplikację BLISKO


Plakat z napisami: GMINA POTOK GÓRNY BLISKO MIESZKAŃCÓW Bądź na bieżąco! Zamów bezpłatne powiadomienia na swój telefon prosto z urzędu Aplikacja BLISKO naszej gminy. WYBIERZ SPOSÓB POWIADAMIANIA Pobierz aplikację Zamów SMS BLISKO przez formularz www SMS) POBERZ Z Google Play SMS Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronach: Pobierz w App Store www.potokgorny.com.pl www.sisms.pl. KORZYSTAJ BEZPŁATNIE Usługa jest świadczona przez AMM Systems Sp. z 0.0. (dawniej SISMS Sp. z 0.0.) na rzecz SISMS ol użytkownika na podstawie umowy zawartej z Gminą Potok Górny. Regulamin usługi jest dostępny na stronie www.sisms.pl/regulaminy.

 Plakat z napisami: 
Zamów lokalne informacje prosto ze źródła: O aktualne sprawy dotyczące mieszkańców naszej gminy, informacje z Urzędu O powiadomienia o wyłączeniu prądu, braku wody, awariach, zmianie organizacji ruchu itp., O wiadomości adresowane do osób zajmujących się rolnictwem, O komunikaty dotyczące gospodarki komunalnej O informacje o nagłych sytuacjach i zdarzeniach na terenie gminy i w najbliższej okolicy wiadomości dotyczące działalności placówek edukacyjnych. 85% 09:54 Gmina Potok Górny Komunikaty i informacje Rolnictwo i Gospodarka Komunalna all 85% 09.54 A Alarmy i ostrzeżenia Potok Górny Edukacja lubelskie, bilgorajski, Potok Górny W plikacji możesz zamówić przydatne lokalne informacje od różnych nadawców. Gmi Alergie - Komunikaty Pylkowe Gmina Potok Górmy 3/4 Zatwierdz wybór Otrzymasz wiadomości tylko z zaznaczonych serwisów. Jakosć powietrza- lubelskie Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie DODAJ NADAWCĘ Aplikacja BLISKO POBIERZ Z Pobierz w Google Play App Store Pobierz bezpłatnie aplikację BLISKO: 1. Wpisz w aplikacji swoją miejscowość z terenu Gminy Potok Górny. 2. Wybierz z listy nadawców „Gmina Potok Górny". 3. Zaznacz z jakich serwisów chcesz otrzymywać informacje. 4. Skorzystaj też z powiadomień od innych nadawców np. „Policja Wojewódzka". +

 

Potok Górny
 
Autor: Gmina Potok Górny
Powrót